Off-Road

Jasné odpovědi na extrémní požadavky

Inženýři společnosti Norma Group naleznou vždy optimální řešení přesně podle požadavků zákazníka, ať už se jedná o jednotlivé díly nebo jde o větší systémy složené z různých druhů materiálu.

Ve stavebním průmyslu, infrastuktuře, u zemědělských a lesnických strojů a motorů, ale i u jiných off roadových zátěžových aplikací jsou spony a svorky vystaveny náročným provozním podmínkám. To vyžaduje odolnost, bezpečnost a spolehlivost. Díky dobrým těsnícím schopnostem, odolnosti, kvalitě i designu Vám s Norma výrobky nevznikají prostoje, pouze vzniká více spokojených zákazníků a koncových uživatelů.

Společnost Norma Group dodává na celosvětový trh své výrobky a služby v mezinárodně uznávané certifikované kvalitě, a to díky svým optimalizovaným procesům a nejmodernějším technologiím i servisu. Norma Group je efektivní díky dobře fungující organizační struktuře. Ta ovlivňuje všechny fáze výroby od vývoje až po dodání. Tato efektivita v kombinaci s širokými vědomostmi o výrobcích a trhu umožňuje zpracovat požadavky zákazníků v co nejkratším možném čase.

Dohromady se širokou mezinárodní distribuční sítí si mohou být zákazníci společnosti Norma Group naprosto jisti, že jsme pochopili jejich potřeby. Zaručujeme snadnou dostupnost svých výrobků a jejich rychlé dodání, a tím sloužíme naší společné věci.